Розділи сайту

Опитування

Яке ваше відношення до розіграшів призів?

люблю приймати участь
це не для мене
все одно не виграю
часто виграю

Календар

«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Пошук по сайту

Курс валют

Міжбанк

Конвертер

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

Погода

    Облігації в гривні на світовій арені це реально?  

Випуск облігацій в гривні, став запланованою акцією Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Ця программа давно просувається отрганізацією, а нещодавня девальвація гривні лише підтвердила важливість такого інструменту впливу для фінансування українських підприємств у національній валюті.
  «Ця ініціатива забрала багато років. І от тепер її затверджено. Сьогоді наша задача не зупинятися, а продовжувати рух у цьому напрямку та реалізувати її», – сказав президент ЄБРР Сума Чакрабарті в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна
  «Це набрало особливого значення і залишається вкрай важливим і зараз з урахуванням поточної ситуації в Україні: компаніям потрібен доступ до фінансування в національній валюті,враховуючи скачки іноземної валюти», – додав С. Чакрабарті.
  Водночас він нагадав, що ЄБРР нещодавно затвердив програму підтримки оборотного капіталу для наявних українських клієнтів на EUR150 млн, яка має на миті допомогу у згладжувані наслідків девальвації.
  Поправки до закону «Про цінні папери та фондовий ринок» (про емісію облігацій міжнародних фінансових організацій) Верховна Рада ухвалила 4 липня 2013 року. Закон передбачає, що  уся фінансова маса використовуватиметься в нацвалюті на території України та спрямується на фінансування реального сектору. Згідно із законом, МФО можуть випускати процентні або дисконтні облігації в порядку, визначеному Нацкомісією з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР), виключно шляхом публічного розміщення на українських фондових біржах, які за результатами конкурсного відбору були включені НКЦПФР до затвердженого нею переліку.
Агентство Інтерфакс-Україна

Агентство зі статистики при президентові Республіки Таджикистан
Державний комітет Республіки Узбекистан зі статистики
Агентство Республіки Казахстан зі статистики
Національний статистичний комітет Киргизької Республіки
Національний статистичний комітет Республіки Білорусь
Федеральна служба державної статистики Російської Федерації
Державна служба статистики України
Національне бюро статистики Республіки Молдова
Національна служба статистики Грузії
Державний комітет статистики Азербайджану
Центральне статистичне бюро Латвії
Статистика Естонії
Національна статистична служба Республіки Арменія
Міждержавний статистичний комітет СНД