Розділи сайту

Опитування

Яке ваше відношення щодо виплати «білої» заробітної плати?

Головне, щоб платили
Позитивно
Негативно
В нашій країні по-іншому не буде

Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Пошук по сайту

Курс валют

Міжбанк

Конвертер

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

Погода

    Про орендні ставки на офісну нерухомість Києва  

Як повідомили кореспонденту ЛІГА Бізнес Інформ в агенції DTZ Україна, орендні ставки на офісні приміщення в Києві продовжують падати. У червні 2014 року максимальна ціна оренди 1 квадратного метру на місяць в офісах класу А становила не більше $36, класу В - $26, класу С - $17. При цьому спеціалісти компанії DTZ Україна не очікують зростання цін на ринку орендованої офісної нерухомості вище за вказані показники протягом всього 2014 року, що пов'язане перш за все зі значним падінням бізнес-активності в Києві та Україні в цілому, а також з великим обсягом введеної в експлуатацію офісної нерухомості різного рівня у 2011-му - першій половині 2014 року, завдяки чому ринок отримав перенасичення пропозицією оренди.
 
Нагадаємо, за міжнародною класифікацією до офісів класу А відносяться приміщення, що розташовані в будовах в центральній частині міста, в престижних новобудовах, бізнес-центрах. Дли них характерні: індивідуальне облаштування чи авторський дизайн, новітнє обладнання, наявність зали для спілкування з VIP-відвідувачами, ресепшена, висота стелі не менше 3,6 метри, оптико-волоконні телекомунікації, наявність систем кондиціювання, власної служби охорони, високошвидкісних ліфтів, конференц-залів, наземних та підземних паркінгів, кафе, автоматизованих систем життєзабезпечення, систем контролю доступу до приміщення бізнес-центру.

Офіси класу В розміщуються в реконструйованих особняках, сучасних будинках, модернізованих адміністративних, промислових будівлях 60-80 років минулого століття. Деякі офіси класу В розташовані в колишніх бізнес-центрах категорії А, що пройшли 5-ріний термін експлуатації. Для офісів класу В характерна наявність наземної парковки, але автоматизована система управління будовою зазвичай відсутня. До будівель з офісами класу В висуваються менші вимоги до якості облаштування приміщень, рівня інженерних та вентиляційних систем.

Офіси класу С орендуються у підприємств, адмністративних будівель або НДІ для офісної діяльності, але заздалегідь не були призначені для такої. В таких приміщеннях часто відсутня сучасна система кондиціювання. Будова розміщена в спальних або не престижних районах. Характреним є незручне транспортне сполучення, відсятня централізована парковка. До обмеженого переліку послуг офісів класу С відносяться: центральне опалення, зв'язок, в тому числі інтернет, туалет на поверсі або в коридорі, звичайна система вентиляції, охорона, наявність їдальні чи невеликого кафе.
 
У країнах СНД існують також офіси класу D. Офіс такого класу - типове приміщення інституту радянських часів у стані "без ремонту" та будь-яких інших атрибутів офісної будови міжнародної класифікації.

Агентство зі статистики при президентові Республіки Таджикистан
Державний комітет Республіки Узбекистан зі статистики
Агентство Республіки Казахстан зі статистики
Національний статистичний комітет Киргизької Республіки
Національний статистичний комітет Республіки Білорусь
Федеральна служба державної статистики Російської Федерації
Державна служба статистики України
Національне бюро статистики Республіки Молдова
Національна служба статистики Грузії
Державний комітет статистики Азербайджану
Центральне статистичне бюро Латвії
Статистика Естонії
Національна статистична служба Республіки Арменія
Міждержавний статистичний комітет СНД